Catering

Festarrangörer som Riddarhuset trivs med och rekommenderar för galamiddagen vid dukade bord, cocktailtillställningar, släktmötet med efterföljande servering eller lätt servering i pausen under en konsert eller ett seminarium.

 

Beskrivning
Tel. + 358 9 632223
Fax +358 9 527510
Mika Hult
Mob. +358 50 5994184
Jarmo Selander
Mob. 050 5994183
www.sinunjuhlasi.fi
myynti@ravintolakaisaniemi.fi
Beskrivning
Tel. +358 9 8678860
Fax +358 9 8034833,
Ulla Raunio
Mob.  +358 40 5389878
Jerry Mikkonen
Mob. +358 40 7244549
www.ruokalahettilas.fi
ulla.raunio@ruokalahettilas.fi
Beskrivning
Fax +358 9 256 7965
Axel Charpentier
Mob. +358 40 7070 981
www.chefsgourmet.com
axel.charpentier@chefsgourmet.com
Beskrivning
Tel. +358 50 5266427
Jörn Seppelin
www.bc-catering.fi
Jorn.Seppelin@luukku.com
Beskrivning
Kati Jaakola
Mob. +358 40 510 3777
info@katijafille.fi
Filip Stenius
Mob. +358 40 561 1205

 

Beskrivning
Merja Helaniemi
merja@bastioncatering.fi
Tel. +358 45 2776 476
Beskrivning
Cake House Emelie Alexandra Oy/Ab
Alexandra Finckenberg-Widner
alexandra(at)minkrog.fi
+358 40 555 0195
www.cakehouse.fi
Beskrivning
Tel. +358 9 10 387 9791
Yvonne Wolff-Bonsdorff
Mob. +358 400 905541
yvonne.wolff-bonsdorff@rundamunken.fi
www.rundamunken.fi
Beskrivning
KH-Catering Oy
Hanna Kuosmanen
Mob. +358 400 850 869
Tel. +358 9 2286 9280
tarjoilu@tiedekahvila.fi
www.tiedekahvila.fi
Beskrivning
Sanna Jokinen
Tel. +358 9 6811 8666
Mob. +358 45 136 5540
catering@ekberg.fi
www.ekberg.fi